אסטרגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית

מחקר מילות מפתח אורגניות

מחקר מילות מפתח אורגניות

הבסיס של אסטרטגיית אופטימיזציה למנועי חיפוש באתר היא מחקר מילות מפתח. בשביל למשוך לקוחות רלוונטיים לאתר שלך. המונחים והביטויים(מילות המפתח) צריכים להיות מותאמים לקהל שלך. המרות גבוהות יותר והכרה בחברה שלך מושגות על ידי פנייה לצרכנים המחפשים באופן פעיל את השירותים שלך על פי מילות המפתח הרלוונטיות לשירותנו.

מונח חיפוש הוא מה שצרכן מקליד למנוע חיפוש כאשר הוא מנסה למצוא משהו. ידע זה יעזור לך לשפר את התנועה לאתר שלך על ידי הוספת תוכן שמשתמשים מחפשים באופן פעיל.

מדוע חוקרים מילות מפתח?

מחקר מילות מפתח הוא קריטי מכיוון שהוא ממקד אותנו  לבחירת מילות המפתח הנכונות ומעניק לך ביטחון בעת ​​יישום אסטרטגיית SEO. על פי בדיקת נתונים, רוב בעלי עסקים שמפרסמים ומנסים לקדם את האתר שלהם בעצמם מודים שלא ביצעו ניתוח מילות מפתח. כאשר מלמדים אותם כיצד לחקור מילות מפתח באופן מעמיק, הם תמיד המומים מהתוצאות שהם מקבלים.

כשמנסים לבצע אופטימיזציה עבור מילות מפתח קצרות זנב בלבד, שהן כלליות מידי ותחרותיות מאוד, היא אחת הטעויות הנפוצות והמתוקנות ביותר של חברת SEO. מפרסמים שמשתמשים במילות מפתח עם זנב ארוך, נוטים יותר להמיר לקוחות פוטנציאליים משום שהם יודעים בדיוק מה הלקוחות רוצים ויש יותר רלוונטיות.

שגיאה נפוצה נוספת שאני רואה היא שאנשים לא בוחרים במילות המפתח הדרושות לעסק שלהם. מילות המפתח לקידום האתר שלהם מאוד לא ברורות ורלוונטיות לעסק שלהם. הם צריכים להתאים את מונחי החיפוש שלהם להיררכיה פנימית באתר, שמות מוצרים ,שירותים ומונחים ממותגים. אם לא תהיה התאמה בין התוכן באתר לבין מילות החיפוש הרלוונטיות לנו, הלקוחות לא יגיעו אלינו ונקדם בגוגל משהו שגוי ולא נכון לנו.

אתה יכול למנוע מספר טעויות נפוצות ולהימנע מניסוי וטעייה על ידי בדיקת מילות המפתח שלך מבעוד מועד וקפיצה למים העמוקים ללא הבנה.

בדיקת מילות מפתח אורגניות

בדיקת מילות מפתח אורגניות

מחקר איכותי של מילות המפתח מצביע על בנייה נכונה של חברת הפרסום המתמחה בשירותי "קידום אתרים אורגני לעסקים".

ברגע שעושים עבודה נכונה בתכנון האסטרטגיה השיווקית היא יוצרת לנו תנועת חיפוש רלוונטית לאתרים הקשורים לעסק שלך באמצעות הבנת קהל הלקוחות הפוטנציאלים שלנו והצרכים שלהם.

סוכנויות פרסום דיגיטליות רבות יציעו עבודת קידום אתרים בכדי להגדיל את נפח החיפוש עבור האתר שלך. אנו מצטיינים בקידום אתרים בגוגל לאתר שלך מול הקהל הרלוונטי באמצעות אסטרטגיית השיווק הדיגיטלית הטובה ביותר.


ביקורת ובדיקה מקיפה בתדירות גבוהה למילות המפתח שלנו המוצגות במנועי החיפוש, בדרך כלל חושפת מילות מפתח עדכניות שמוצגות באתר שלך ושאינן חשובות לשירותים ולחברה שלנו. גילינו שעסקים מתחילים בחיפוש אחר מילים כלליות מידי. אלה לא בהכרח המילים הרצויות בשביל להגיע להמרות ויצירת לידים., 

שירותים לניתוח מילות מפתח

אנו עורכים מחקר מילות מפתח מתקדם על פי הצורך כדי להשלים את כל האסטרטגיות הקיימות של חברת קידום אתרים. השלמת תהליך חקר מילות מפתח יסודי מועיל במיוחד בענפים עם הרבה תחרות ומתחרים. נתחיל באסטרטגיית השיווק הדיגיטלית הנוכחית שלך כבסיס ונפתח משם. יועצי מילות המפתח שלנו ב- SEO משתמשים בשיטות ניתוח מילות מפתח כדי ליצור רשימה של מילות מפתח והצעות למילות מפתח. שימוש במילים וביטויים אלה בתוכן האתר שלך יעזור לו לדרג גבוה יותר בתוצאות מנועי החיפוש ולהגדיל את מספר הלקוחות הפוטנציאליים המשמעותיים שרואים את החברה שלך.

הצוות שלנו ייצור רשימת מילות מפתח במיוחד עבורך בהתבסס על הידע האישי שלהם לגבי מילות המפתח של המוצר שלך. לאחר מכן אנו משתמשים במגוון של כלי מחקר למילות מפתח כדי להבטיח שמילות המפתח הללו תואמות נכון את התוכן שלך. עם יישום נכון ניתן להשיג את התוצאות החשובות ביותר. כתוצאה מכך, האתר שלך יופיע בתוצאות חיפוש נוספות. עלייה בתנועה פעילה מאוד לאתר שלך תעזור לך. עבור שירותי מחקר מילות מפתח, יועצי סוכנות קידום האתרים יחקרו את תוכן האתר שלך וימצאו את מילות המפתח הטובות ביותר המתאימות לאתר שלך.

תוצאות מוכחות

כאשר הם מיושמים כראוי, מילות המפתח והביטויים שלך יתחילו לדרג את דפי האינטרנט שלך גבוה יותר בתוצאות החיפוש. בכלי ניתוח כגון Google Search Console, מדדים אלה נגישים בקלות. בכל הנוגע לשילוב והוספת קודים למערכת Google analytics הצוות שלנו שמח לתמוך בך. אחרי הכל, כיצד תוכל לאמוד את היעילות של עדכוני מילות המפתח שלך אם אינך יודע כמה אנשים חיפשו את מילות המפתח שלך מלכתחילה?

השיטות שלנו לביצוע מחקר מילות מפתח מוצלח

למרות שרוב השיטה עקבית בין מיזמים, מחקר מילות מפתח שימושי מתחיל בהבנה מפורטת של השוק. אנו מקדישים זמן להבין זאת בדיוק על ידי בחינה מעמיקה ותקשורת עם הלקוח שלנו.

האסטרטגיות שלנו לניתוח מילות מפתח כוללות את השלבים הבאים:
• בחינת השוק
• חקירת המתחרים
• זיהוי היעדים שאנו רוצים להשיג
• יצירת רשימת מילות מפתח
• הוספה לרשימה וחקירת נושאים חדשים
• חקירת מטרת החיפוש של מילות המפתח
• הרשימה מתויגת, מקובצת ומעודנת.
• מעקב וניתוח התוצאות
האם אתה מעוניין ללמוד עוד כיצד נוכל לעזור לך להבין טוב יותר ולפנות ללקוחות פוטנציאליים? אנא מלא את הטופס למטה או תחייג אלינו לקבלת פרטים נוספים על האופן שבו ניתוח מילות מפתח וכוונת חיפוש יכולים להועיל לחברה שלך.

מרכיבי מחקר מילות מפתח מסוג PPC משמעותיים

יש לבחון היטב מילות מפתח פוטנציאליות לשיווק כדי למצוא את המפתח בעל פוטנציאל ההמרה הגבוה ביותר. הגורמים הקריטיים ביותר שיש לזכור הם:

דמוגרפיה של קהל היעד – מי מחפש / בוחן את המוצרים / שירותים של הלקוח?

רלוונטיות – איזה סחורות או שירותים הלקוח יקדם?

אזורי עסקים גיאוגרפיים – היכן ניתן להשיג את המוצרים / השירותים? בחירת מילות המפתח מושפעת ממיקודים בינלאומיים, לאומיים, אזוריים, מדינה, עיר ומיקודים.
האם מילת המפתח מעידה על כוונת הצרכן עבור המוצרים והשירותים של הלקוח? "חברת ייצור נעליים", למשל, מגלה יותר חוש קנייה מאשר "ייצור נעליים". "חברת ייצור איפור", למשל, מציעה יותר כוונות רכישה מאשר "ייצור איפור".
אילו מילות מפתח יש לכלול בקמפיין כתוצאה מהשליליות? חברת ייצור איפור, למשל, לא הייתה רוצה שהפרסומות שלה יופיעו ל"הסרת איפור ".

מחיר לקליק (מחיר לקליק) לכל מילת מפתח – ידע זה חיוני לתקצוב מסע הפרסום.

נפח חיפוש – זהו גם מידע רלוונטי להחלטת תקציב הקמפיין. כל מילות המפתח, ללא קשר לנפח, ממוקדות בקידומי PPC, כולל אלה שלגוגל מעריכים שאין נפח חיפוש. נתוני מילות מפתח בנפח נמוך יכולים להוסיף סכום רב של כסף. שימוש בקיצורי דרך בכל הקשור למחקר מילות מפתח עבור PPC אינו רעיון טוב. חוקרי מילות מפתח של PPC צריכים להיות עובדים בצוות בארגון שאיתו אתה רוצה לעבוד. זכור כי מחקר מילות המפתח של PPC משתנה באופן משמעותי ממחקר מילות המפתח של SEO, כך שנתוני SEO הם רק גורם קטן בהחלטה על מבנה קמפיין PPC.

מחקר מילות מפתח של קידום ממומן

מילות מפתח הן הלב הפועם של קמפיין ממומן בגוגל, המכתיב כיצד יש לארגן את הקמפיין. מחקר ראשוני של המילים לטובת הקמפיינים של PPC נועד לזהות כמה שיותר מילות מפתח. ניתוח מילות מפתח מתמשך עבור PPC, הכולל מחקר של מונחי חיפוש שגרמו למודעות, מזהה מילות מפתח חדשות ומילות מפתח שליליות המסייעות לקמפיינים לבצע ביצועים טובים יותר לאורך זמן.

האם אתה מוכן לחקר מילות המפתח שלך?

עכשיו שאתה יודע עד כמה מילות המפתח שלך קריטיות, אתה יכול להתחיל במחקר ובלמידה של מילות המפתח שלך. זה יכול להיות מכריע בהתחלה, במיוחד אם אין לך מושג לאילו מילות מפתח אתה צריך לדרג. עם זאת, ישנם כמה כלים ומשאבים נהדרים העומדים לרשותך במחקר ומחקר מילות המפתח שלך.
האם אתה זקוק לסיוע בבחירת מילות המפתח שלך ובקביעה כיצד לשפר את דירוג האתר שלך? ניתוח ה- SEO שלנו עם המומחה שלנו באסטרטגיית שיווק דיגיטלי הוא בדיוק מה שאתה צריך.

קבל הצעת מחיר לקידום העסק שלך בגוגל

he_ILHE
דילוג לתוכן