בניית אתרים​

כל עולם הדיגיטל במקום אחד

בניית אתרים

פתרונות שיווק דיגיטלי – בניית אתרים​

פתרונות שיווק דיגיטלי – בניית אתרים​

פיתוח אתר האינטרנט שלך הוא גם נקודת הפתיחה הראשונה לעסק שלך בעולם הדיגיטלי ובשביל לקוחות העתיד של המותג שלך.

בימנו זה מחייב, לבנות אתר לעסק שלך ולהעביר למעשה את מה שאתה עוסק באמצעות עיצוב אתרים מקצועי וידידותי למשתמש.

אנו משרד פרסום דיגיטלי המספק לצרכנים מענה מלא בכל תחומי השיווק, החל מיצירת האתר(אתר תדמית, דף נחיתה, אתר חנות ואתר קטלוג) – הנכס הדיגיטלי המשמעותי ביותר ועד לשיווקו . לכן, פיתוח אתר משחק תפקיד חיוני.

עיצוב אתרים כולל מספר משתנים בפיתוח אתרים, כולל פריסה, תוכן, גרפיקה, אופטימיזציה למנועי חיפוש ואופטימיזציה של יחס המרה. למרות שעיצוב אתרים הוא מרכיב חשוב וחיוני בפעילויות הקידום שלך, חברות רבות שוכחות שזה רק היבט אחד של אסטרטגיית השיווק הדיגיטלית הכוללת, בנוסף צריך להיות מותאם לכל פלטפורמות השיווק השונות, כגון : פרסום ממומן, פרסום אורגני, רשתות חברתיות וכו.

אלמנטים חשובים לבניית אתר יעיל לעסק שלך​

עם תשומת לב מדויקת של כל ההיבטים לאסטרטגיית השיווק הדיגיטלית שלך, עיצוב אתרים סולידי ומבוצע היטב הוא הליבה של אסטרטגיות השיווק שלך. בכוחו לעזור לך להשיג את המטרות הארגוניות שלך . בואו נסתכל על כל האלמנטים השיווקיים השונים שעיצוב אתרים מוצלח יכול לעזור להם :

חווית משתמש / ממשק ידידותי​

אם האתר שלך ממשיך להשתמש בסרטונים נוצצים ותמונות גדולות שמאטים את זמני הטעינה, המבקרים עשויים להתעצבן ולעזוב. באופן דומה, אם משתמשים באתר לא מצליחים למצוא את מבוקשם במהירות, יש לשפר את הניווט באתר האינטרנט שלך. יצירת חוויה קלה לשימוש וידידותית הינה מכרעת בכדי למשוך תיירים ולגרום להם להמשיך לגלוש ולהנות מהנכס הדיגיטלי שלנו. כך גם לקוחות יזכרו את האתר כידידותי ויחזרו לאתר.

מיתוג לאתר​

מיתוג לאתר​

החשיפות הראשונות של הלקוח לאתר שלנו – כיצד האתר שלך נראה ומה הוא מציג? המראה והתחושה של האתר שלך צריכים להיות תואמים לכל חומרי השיווק האחרים, כולל ניירות לבן, גיליונות מוצרים וכו'. המיתוג שלך שמעביר את המסר הנכון לגבי העסק שלך הוא חיוני למדי.

דוגמאות לדברים שחיוניים לאתר שלנו :

1.לוגו

2.צבעים

3.גופן

4.אנימציות

5.סוגים שונים של תמונות

6.אינטראקציות

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)​

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לעסקים לעדכן ולשפר את אתר האינטרנט שלהם היא להפוך אותו לידידותי יותר למנועי החיפוש. קבלת תוכן איכותי שאינו משוכפל אמורה להיות חלק מכל אסטרטגיית קידום אורגני. אתה יכול להרוס את דירוג מנועי החיפוש שלך על ידי קבלת תוכן כפול בכמה אתרים. הבאת תוכן חדש ומעודכן דרך בלוג היא דרך נוספת להביא מבקרים לאתר שלך ולהגביר את הדירוג שלך בצורה משמעותית.

אופטימיזציה של שיעור המרות (CRO)​

יחס ההמרה מתייחס לאחוז המשתמשים באתר אשר מבצעים את הפעולה הרצויה, כגון קניית מוצר או הרשמה לרשימת דוא"ל. עיצוב אתרים יעיל יכול לסייע בשיפור ממשקים, טקסטים וטפסים מקוונים לשיפור שיעורי ההמרה ולהגדלת המכירות.

Advertising​

אם ניהלת קמפיינים פרסום של תשלום לקליק שמובילים תיירים לבקר באתר שלך, אתה יודע את הערך של דפי הנחיתה. לחיצה מהמודעה לדף הנחיתה צריכה להיות חלקה ולהנחות את המבקרים לנקוט בפעולה שהם רוצים לבצע. לפעמים המודעה עשויה להיות בעלת מראה ותחושה מובהקים מהאתר, ותורמת ל'ניתוק 'של המבקר.

אסטרטגיית עיצוב האתרים שלנו לוקחת בחשבון את כל חווית המשתמש מההתחלה ועד הסוף. עיצוב אתרים מוצלח משלב את המרכיבים השונים של אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלנו. זה עוזר בשיפור חוויית הלקוח כדי לאפשר להם לחזור פעם אחר פעם – סימן לאתר מעוצב היטב. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לדון בעיצוב האתר שלכם וכיצד אנו יכולים לוודא שהוא מתאים לאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם.

קבל הצעת מחיר לקידום העסק שלך בגוגל

בין לקחותינו

he_ILHE
דילוג לתוכן